TÜRKÇE
HakkImIzda
ÜrünleRİMİZ
İletİşİm
BaşkanIn MesajI
Haberler
SON KULLANICILAR

MERTAŞ HAKKINDA

Firmamız ihtisas alanı yaklaşık 30 yıldır su arıtma olup giriş suyu verilerinde kullanım amacına ve ihtiyacı kapasiteye yönelik aşağıda belirtilen arıtma sistemlerinin ve bu sistemlerde kullanılan ekipmanların teslimatını gerçekleştirmektir.

Olabilecek içme suyu, kullanma-proses suyu, saflaştırma ve dezenfeksiyon gibi tam otomatik su arıtma sistemleri veya ekipmanlarına ilişkin alımlarınız için bilgi kaynaklarınızda bulunması ve uluslararası kalite belgelerine sahip malzemeler kullanılarak üretilen Avrupa ve ABD menşeili arıtma sistemlerimizi web sayfalarımızda görebilirsiniz.

Ülkemizde arıtma sektöründe daha çok pazarlama ağırlıklı çalışan ve hem kendi bilgisizlikleri hem de alıcının çok doğal olarak olabilecek bilgi eksikliği nedeni ile ileride alıcıya çok pahalı işletim maaliyetlerine neden olan sistem teslim eden firmalardan farklı olarak firmamız MERTAŞ yurt dışındaki uzman arıtmacı firmaların esas aldığı kriterlerdeki ön çalışmaları ve hesaplamaları tamamladıktan sonra alıcının giriş suyu verilerinde istediği çıkış suyunu sağlayacak tam otomatik doğru arıtma sistemlerinin seçimini ve teslimatını gerçekleştirmektedir.

Teslim programımız çerçevesinde olabilecek ihtiyaçlarınıza dünyanın birinci kalite malzemelerine en uygun fiyatlar ile cevap vermeyi arzu ederken su arıtma skalasında olabilecek sorularınız için firmamız yetkilileri ile irtibat kurmanızı rica ediyoruz.

p2.jpg - 15717 BytesMertaş, 1971 Yılından beri su arıtma sektöründe üretici ve Alman - Amerikan firmalarının temsilcisi olarak; su ile sorunu olan otel, hastane, fabrikalar, tatil siteleri, apartman ve daireler gibi her kesime suyun kullanılış amacına göre hizmet vermektedir. Mertaş su arıtma sektörünün önde gelen firmalarından Alman CWG ve TKA firmaları ile bunlarýn baðlantýlý olduðu CWG Macaristan, CWG Hindistan gibi firmalarýn Türkiye'deki tek temsilcisidir.

MERTAŞ 30 yıla yaklaşan deneyimi ile tam otomatik komple su yumuşatma ve filtrasyon sistemleri ile REVERSE OSMOSIS su sistemlerinin işletmeye hazır tesliminin yanısıra bu sektörde çalışan su arıtma firmaları ile son kullanıcılarda su arıtma sistemlerine ait KOMPENENTLER, TUZ TABLETLERİ ve KARTUŞ gibi sarf malzemelerinin teslimini de gerçekleştirmektedir.

  • Komple Tam Otomatik İçme Suyu ve Kullanma Suyu Arıtma Sistemleri,
  • Komple Tam Otomatik mikroprösesör kontrollü REVERSE OSMOSIS ve diğer SAFLAŞTIRMA SİSTEMLERİNİ,
  • TKA Ultra Saf Su Sistemleri'ni
  • Tam Otomatik debi ve zaman kontrollü SU YUMUŞATMA SİSTEMLERİ,
  • Tam Otomatik FİLTRASYON SİSTEMLERİ,
  • AMBERLİTE iyon değiştirici Reçineleri,
  • FLECK, SIATA ve AUTOTROL otomatik kontrol valflerini,
  • SFC Basınç tanklarını,
  • Hydranautics membranlarını

aynı zamanda İstanbul Trakya Serbest Bölgesi'ndeki kurucusu olduğu MCR Su Arıtma Sistemleri aracılığıyla Orta Doğu ve Doğu Avrupa Ülkeleri ile Türki Cumhuriyetler ve Rusya'ya da teslim etmektedir.

Firmamız Ankara'daki ve İstanbul'daki üç üretim merkezinde çalışmalarını sürdürmektedir.

MERTAŞ kaliteyi en uygun fiyata sunma politikasını sürdürmektedir.

Bu web sitesi en iyi IE 5.0+ ve 800x600 piksel veya daha yüksek çözünürlükte izlenebilir.
© 2003, Mertas, Ltd. Sti. Lütfen önemli uyarı'yı okuyunuz.